Społeczna odpowiedzialność biznesu (CSR)

Społeczna
odpowiedzialność
biznesu

Działania sponsorskie i charytatywne realizowane przez SCANBET mają na celu rozwój lokalnej społeczności i wsparcie rodzin naszych pracowników.

LKS Piast Chociwel

Od wielu lat wspieramy LKS Piast Chociwel i UKS Piast Junior Chociwel, w tym roku czujemy się podwójnie wygrani – nie tylko wsparliśmy klub finansowo, ale także widzimy rozwój i pasję sportowców. LKS Piast Chociwel powstał w 1948r. i działa niezmiennie do dnia dzisiejszego.

 

Przedział wiekowy: od 13 lat.

 

Kliknij wybrane zdjęcie, aby otworzyć pełną galerię zdjęć LKS Piast Chociwel.

UKS Piast Junior Chociwel

Przedział wiekowy: od 6 do 13 lat.

 

Kliknij wybrane zdjęcie, aby otworzyć pełną galerię zdjęć UKS Piast Junior Chociwel.

Obszary działalności

Działalność sponsorska SCANBET prowadzona jest w wymiarze lokalnym, obejmująca następujące obszary:

Sport

Wspieranie sportu masowego, lokalnych imprez sportowych często połączonych z akcjami charytatywnymi i zachęcanie do aktywności fizycznej.

Wydarzenia i projekty

Wydarzenia i projekty istotne dla lokalnych społeczności – promowanie wizerunku firmy, jako ważnego i aktywnego partnera środowisk biznesowych, samorządów.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ SPOŁECZNA

Promocja
sportu i kultury

Firma SCANBET oprócz działalności skoncentrowanej na produkcji prefabrykatów od dawna aktywnie przyczynia się do rozwoju sportu w wymiarze lokalnym przez aktywne wsparcie sponsorskie klubów piłkarskich Piast Chociwel.

Dla mediów

W sprawach dotyczących promocji, mediów, marketingu, sponsoringu i partnerstw promocyjnych, jak również materiałów prasowych – zapraszamy do kontaktu:

Certyfikaty

Zakładowy System Kontroli Jakości sprawuje nadzór nad każdym etapem produkcji. Nasz System Kontroli Jakości został pozytywnie zaopiniowany przez polską jednostkę certyfikującą CWB z Warszawy.

Kontakt


    Maksymalna wielkość pliku: 10MB